درباره امید مواد گستر آریا


با سلام؛
شرکت "اُمید مواد گستر آریا" با مسئولیت محدود، زیر مجموعه گروه شرکتهای تولیدی"اُمگا فود تکنولوجیز" روسیه فدرال می باشد. گروه شرکتهای اٌمگا یکی از بهترین طراحان و تولید کنندگان ترکیبات صنایع غذایی می باشد. این ترکیبات به تولید کنندگان محصولات غذایی اجازه می دهد تا به آزمونهای حسی و ویژگیهای فیزیکی مورد نیاز دست یابند و در نتیجه محصولات نهایی سالم ، با عطر و طعم غنی تهیه نمایند.

این گروه در زمینه طراحی، ایجاد و تولید مواد افزودنی مورد استفاده در صنایع غذایی گوشتی، ماهی و میگو، لبنیات،اسنک، کنسرو، شیرینی سازی، صنایع چربی و روغن، کنسانتره های غذایی، نوشیدنی و غیره فعالیت می نمایند. شرکت "اُمید مواد گستر آریا" قادر است در کمترین زمان ممکن، مطابق با نیازها، مقررات جاری و شرعی کشور مطبوع، طعم های سفارشی را تامین نماید.

دفتر مرکزی، مجتمع تولیدی ( Kulmbach-D ) آزمایشگاه ها و سیستمهای تحقیق و توسعه و نوآوری گروه شرکتهای اٌمگا در حومه مسکو واقع شده که دفتر اختصاصی آن در تهران پایتخت ایران دایر است. فرآیند کنترل کیفی در مجتمع های تولیدی گروه و در آزمایشگاههای مجاز رسمی دولت فدرال در بخش های: فیزیکی، شیمیایی، میکروبیولوژیکی، رنگ نگاری و غیره انجام پذیرفته و کنترل میگردد. گروه دارای گواهینامه های بین المللی از جمله، برچسب ، ISO 9001 ، FSSC 22000:2010 ،GMOfreeمجوزهای حلال و کلیه استانداردهای مورد نیاز تولید کنندگان صنایع غذایی می باشد.
گروه ما خود را نه تنها به عنوان تولید کننده و ابداع کننده، بلکه به عنوان "پزشک صنایع غذایی" معرفی می نماید و به عنوان یک سیستم عملیاتی نوآور و  کاردان، همیشه و همه جا در کنار مشتریان و تامین کنندگان محترم مواد اولیه صنایع غذایی می باشد.

گروه دارای مرکز تحقیق و توسعه ای می باشد که با داشتن سیستم منظم تجزیه و تحلیل، نتیجه گرا، تولید و کنترل، تضمین کیفیت، افزایش سود دهی و رقابت در بازار مصرف محصولات نهایی می باشد. همچنین کارشناسان ما به مواردی همچون ویژگی های محصولات، نیازهای بازار مصرف، مواد موجود و اولویتهای مشتریانمان توجه لازم را مبذول می دارند. با تلاش شبانه روزی بیش از 200متخصص خیره در این زمینه از موقعیت برتر خود و همکارانمان در بازار مصرف حمایت نموده و امکان ساخت ترکیبات وطعمهای لازم برای محصولات نهایی تولید کنندگان را فراهم می نماییم.
با انتقال تکنولوژی و تخصص به روز خود که حاصل تحقیقات و مطالعات صورت پذیرفته در کشورهای متعدد صاحب امتیاز درزمینه صنایع غذایی می باشد، توانسته ایم در بسیاری از کشورهای همجوار نیازهای تولید کنندگان و تامین کنندگان مواد اولیه را برآورد نموده و کمک شایانی در کنار متخصصین محلی برای حل مسائل و ایجاد محصولات جدید آنها داشته باشیم.

ما آماده ایم جهت ارائه محصولات با کیفیت بالا، همکاری نزدیکی با آن شرکت محترم ایجاد نماییم و معتقدیم که می توانیم فعالیت خوب و مستمری در زمینه تأمین مواد افزودنی در صنایع لبنی و گوشتی داشته باشیم. گروه ما آماده انجام همکاری صمیمانه علی الخصوص با تولید کنندگان محترم در صنعت گوشتی و لبنی می باشد.


در صورت تمایل شما، آمادگی خود را برای شروع مذاکرات لازم جهت معرفی بیشتر و ارائه توانایی های گروه به آن شرکت محترم اعلام میداریم.


برو بالا